Stylové kalhoty, které vám zvýší sebevědomí

Hledáte kalhoty, ve kterých budete nejen sexy, ale také se skvěle cítit? Džíny nebo přiléhavé kalhoty tvoří základní výbavu našeho šatníku. Zejména v podzimních a zimních dnech se bez kalhot zkrátka neobejdeme. Naštěstí módní trendy jsou dnes tak rozmanité, že ke kalhotám můžete bez obav nosit šaty nebo delší tuniky, které krásně podtrhnou vaši ženskost. A což teprve takové, které vám vytvoří sexy pozadí? Dáme vám skvělý tip, jak na to.

Buďte sexy za každé situace

Přemýšlíte, jak oživit svůj šatník? Na podzim se opět vrací do módy legíny, které využijete na 100 % za každého počasí. Ovšem mnohem lepší alternativou jsou upnuté kalhoty ušité z pevného a zároveň elastického materiálu, který krásně vytvaruje vaše křivky. Freddy kalhoty můžete pořídit v několika barevných variacích. Ve skinny střihu s push-up efektem představují přesně to, co potřebujete. Materiál tvoří z velké části bavlna a elastan. A hlavně, kalhoty jsou ušité speciálním výrobním postupem WR.UP. To znamená, že do vnitřních částí jsou všité jemné silikonové prvky, které mají za úkol hezky pozvednout zadeček. Ten působí pevněji a kulatěji. Takže sexy pozadí máte zajištěné.

Džíny pro každou ženu

Pokud raději zvolíte džíny, pak můžete vsadit na Freddy Jeans, které jsou ušité stejnou technologií. Jeansy, které vás nebudou nikde tlačit, škrtit, a naopak se krásně přizpůsobí vaši potřebám. A navíc vám opět zajistí sexy zadeček bez cvičení. To zní krásně, co říkáte? Skinny jeansy sluší každé postavě. Dokážou opticky zeštíhlovat, a navíc si k nim můžete obléknout krátký topík i delší tuniku a vždy získáte super outfit.

Je jen na vás, zda zvolíte klasiku v podobě modré, černé, které trochu připomínají legíny nebo šedé, jenž znázorňují nedbalou eleganci.