Styl, elegance i užitek – vyberte si moderní pomocníky do kuchyně

Vaše nová kuchyň jenom září a vy jste náležitě pyšná na její krásu. Nemůžete se dočkat, až v ní budete moct uvařit něco dobrého pro své blízké. Než pozvete rodinu nebo přátele ke slavnostnímu menu, nechte se inspirovat drobnostmi, které vám život v kuchyni usnadní.

Na ostří nože

Co si budeme nalhávat, nože jsou prostě tou nejpotřebnější výbavou každé kuchyně. Při jejich výběru jste si vzaly k srdci všechny dobré rady a vybíraly jen ty kvalitní výrobky, které vám díky použitým materiálům budou sloužit dlouho. I kvalitní nože ale můžete brzy zničit, pokud se o ně nebudete řádně starat. Základem je udržet je stále ostré. Brousky na nože by proto ve vaší kuchyni neměly chybět. Jsou vyrobeny ze speciální nožířské keramiky a svým ergonomickým tvarem poskytují naprostou bezpečnost při jejich použití.

Pravidelné broušení nožů ale není vše. Důležitou otázkou je jejich uložení. Pokud máte nože ledabyle poházené v šuplíku, nemůžete se divit, když se na nich zanedlouho objeví škrábance, nebo se v nejhorším případě dokonce i polámou. Určitě proto nezapomeňte na stojany na nože, ušetří vám místo a nože ochrání před zbytečným poškozením. Zvolit můžete klasický dřevěný blok, jeho modernější plastovou verzi, nebo třeba magnetickou lištu.

Nevzdávejte se svého stylu

Vybavení kuchyně nemusí být jen účelné, ale i při zachování praktičnosti můžete dát průchod svému stylu a smyslu pro design i eleganci. Stačí si k tomu zvolit vhodného parťáka. Podívejte se na značkový eshop Tescoma. Spojení kvality a známé značky vám zaručí plnou spokojenost s nakoupenými kuchyňskými potřebami a to za výhodné ceny.

 Tip na závěr: Abyste si slavnostní posezení s přáteli užili, předem se na něj připravte. Chcete hosty překvapit skvělým jídlem, ale současně nechcete trávit dlouhé hodiny vařením?  Inspirujte se v tomto článku.