Nechirurgický lifting – jednoduše a efektivně

Zbavit se vrásek a unaveného výrazu je dnes již až směšně jednoduché. Není potřeba skalpel, není třeba se bát, ani šetřit několik let. Dnes již existují jednoduché, dostupné, účinné a velmi šetrné procedury. Jednou z nich je nechirurgický lifting, který se provádí za pomocí speciálních a plně biokompatibilních nití. Pokud vás zajímá víc o této jednoduché metodě omlazení, pak čtěte dál.

Co si pod takovým zákrokem představit?

Pokud o tom slyšíte prvně, pak se může omlazující metoda pomocí nití zdát poněkud zvláštní. Možná ve vás dokonce vyvolává nedůvěru – jak by něco takového mohlo vypadat? Přitom se však jedná o metodu nejen velmi bezpečnou a šetrnou, ale také i s fantastickým výsledkem.

Tyto speciální nitě, které jsou z kyseliny polymléčné, se aplikují do kůže pomocí ultratenké jehly. Jejich cílem je v první řadě pozvednout již ochablé kontury obličeje a v druhé řadě pak nastartovat novou tvorbu kolagenu. Ten je pro mladistvý vzhled zcela stěžejní – má na svědomí pružnost, pevnost a svěžest pokožky.

Tímto procesem tedy nejen dojde k okamžitému zpevnění a vypnutí obličeje (či třeba krku), zároveň je i nastartován omlazující proces.

Lifting obličeje pomocí nití a jeho výhody

Kromě již popisovaného účinného omlazení a zpevnění obličeje, má tato metoda i další výhody. Velmi zásadní je její bezpečnost. Nitě jsou tělu zcela přirozené, a tak nehrozí žádná alergie či jejich nepřijetí. Plně se vstřebají do pokožky v průběhu šesti až osmi měsíců – v té době již nebudou potřeba, protože vaše pokožka bude pružná a silná. Lifting obličeje pomocí nití je také neuvěřitelně rychlý – na naší klinice Altos tato procedura trvá pouze půl hodiny.

Proč se svěřit právě nám?

Samozřejmě byste se do podobných procedur měli pouštět jedině s opravdovým odborníkem. Nebojíme se prohlásit, že naše klinika Altos je právě tím profesionálním místem, které zvládne vše k vaší naprosté spokojenosti. Zakládáme si na spokojených klientech (kterých je pěkná řada) – a proto u nás najdete pouze špičkové specialisty a nejpokročilejší přístroje. Rovněž se snažíme, aby pro vás celá procedura byla maximálně příjemná, aby byly všechny vaše otázky zodpovězeny a doporučíme vám pouze procedury, které jsou pro vás skutečně vhodné.

Nyní u nás můžete využít odbornou konzultaci zcela nezávazně – tak se přijďte porozhlédnout, zjistěte vše podstatné a získejte doporučení od úspěšných profesionálů.