Jaké jsou nejnovější trendy v módě pro těhotné? Vyzkoušejte těhotenská trička s vtipným potiskem

Tričko pro těhotné kostrička

Časům, kdy vaše otěhotnění nutně vedlo k získání titulu módní strašák roku, už naštěstí odzvonilo. Díky nevyhnutelné revoluci v módním průmyslu se už několik dlouhých let v požehnaném stavu nemusíte navlékat do bezrozměrných pytlů od brambor nebo přehozů na gauč. Dokonce i na první pohled obyčejná trička určena těhotným ženám můžou působit elegantně a moderně! Jaké jsou nejnovější trendy v těhotenské módě?

Můžete být šik i s bříškem, stačí jen kvalitní tričko pro těhotné

Před lety byla jedinou prioritou výrobců módy pro těhotné pohodlnost, která sice hraje prim i v současnosti, ale nemělo by tomu tak být na úkor vzhledu a celkového pozitivního dojmu. Mnoho žen i dnes řeší vzdouvající se břišní partie nákupem většího, ne-li dokonce pánského oblečení, ovšem i těhotenská móda dneška může být vkusná!

Vpusťte do svého těhotenského šatníku barvy

Módní vlivy se v poslední době pozitivně promítají i do této sféry dámského oblečení. Stojany s těhotenskou konfekcí bývají přeplněny těhotenskými triky, šaty nebo tunikami moderních střihů do všech stran zářícími pastelovými barvami. Jak je všeobecně známo, černá sice zeštíhluje, proč se ale snažit skrýt to, co by mělo být devět měsíců obdivováno!

Těhotenské tričko otisky

Těhotenské tričko otisky

Zdůrazněte svou ženskost v těhotenském tričku s potiskem

Těhotenské módě vévodí střihy, které zvýrazní to, co by mělo být zvýrazněno a naopak skryjí vše, co by mohlo těhotné ženě třeba jen neznatelně snižovat sebevědomí. V oblečení pro těhotné dominuje ženskost, která by neměla být v tomto nejkrásnějším období života ženy potlačována. Dokonce i v takovém kusu oblečení, kterým je tričko pro těhotné, můžete zazářit!

Hitem poslední doby jsou jednoznačně potisky. Ozdobte si bříško obrázkem dětských nožiček nebo vtipným nápisem, který rozněžní i ty největší škarohlídy. Obrovské množství originálních těhotenských triček s vtipným potiskem můžete najít na stránkách bezvatriko.cz. Nakoupíte zde kvalitní bavlněná těhotenská trika všech velikostí i barev za velmi příznivé ceny.  Vystavte svá bříška s potiskem hrdě na odiv!