Bílé tenisky jsou záchranou v každé situaci

Základem každého šatníku by měly být bezesporu tenisky. A to především proto, že jsou naší záchranou v mnoha dnech, kdy nevíme, co si k vybranému šatníku obout. Ať už máte klasické plátěné tenisky nebo značkové Armani teniskyv bílé barvě, danou koupí jste neprohloupili.

Každá žena má oblíbený typ obuvi. Zatímco některé ženy milují podpatky a elegantnost, jiné ženy zase preferují pohodlí, tudíž tenisky byste v takových botnících našly v mnoha provedeních. V posledních letech však nechybí právě bílé tenisky, které, jak jsme zmínili, jsou záchranou v mnoha situacích.

Nejsou to jen obyčejné bílé boty

Možná si říkáte, že jsou tenisky jenom obyčejné bílé boty, se kterými nijak neohromíte nebo neokouzlíte, ale to je samozřejmě omyl. Jedná se o hit už několika po sobě jdoucích sezon, který pravděpodobně ještě neupadne. Důvodem toho je především fakt, že se dají tenisky nosit prakticky kamkoli a k čemukoli. Můžete si je vzít do kina k topu Pinko nebo na procházku k tričku Diesel.

Tenisky jsou univerzální obuv

Dříve se tenisky nosily jenom k riflím. Nenosily se k šatům nebo sukním, zkrátka bylo jakési nepsané pravidlo, že k sukním a šatům se tenisky nehodí. Jenže pak se ujaly slova Skandinávky, které se rozhodly zkombinovat pohodlí s elegancí a rozhodly se z tenisek udělat naprosto univerzální obuv, která by se nosila prakticky ke všemu. A kupodivu se tento hit ve světě ujal. Tenisky se začaly nosit opravdu prakticky ke všemu, díky čemuž se tenisky staly nestárnoucím módním kouskem.

Jelikož zájem o tenisky výrazně vzrostl hlavně v posledních letech, různé značky se rozhodly nabízet zajímavá provedení tenisek. Bílé tenisky se objevily v retro provedení, také s minimalistickými vzory a samozřejmě i s vysokou podrážkou nebo na platformě. Některé dostupné modely jsou sportovnější, jiné zase v klasickém duchu.